Loading color scheme

Polityka prywatności

Co obejmuje niniejsza polityka prywatności?

Traktujemy Twoją prywatność bardzo poważnie. Niniejsza polityka prywatności reguluje i szczegółowo określa główne zasady prywatności, które stosujemy do danych, które zbieramy za pośrednictwem naszych usług.

O naszych usługach

Specjalizujemy się w różnorodnych usługach. Naszym celem jest dostarczanie usług w oparciu o Twoje ostatnie zachowanie podczas przeglądania. Dzięki naszej usłudze powinieneś otrzymać spersonalizowaną pomoc, która jest dla Ciebie bardziej odpowiednia niż standardowa, którą otrzymaliby Państwo bez nas.

Wybory użytkownika

Jeśli nie chcesz otrzymywać reklam wyświetlanych przez nas, w Twojej aktualnej przeglądarce i przeglądarkach, które powiązaliśmy z Twoim identyfikatorem technicznym, możesz wyłączyć wyświetlanie naszych reklam .Możesz również zrezygnować ze wszystkich dopasowanych przeglądarek i dowiedzieć się więcej o wyborach dokonywanych przez użytkowników.

Nasze zobowiązania i przestrzeganie

Nasza firma wcześnie przyjęła inicjatywy większej przejrzystości i kontroli dla użytkowników.

Nasza technologia

Zbieramy informacje za pomocą technicznych plików cookie umieszczonych w Twojej przeglądarce.

Bezpieczeństwo i przechowywanie danych

Bezpieczeństwo Twoich informacji ma dla nas fundamentalne znaczenie. Wdrożyliśmy standardowe w branży środki bezpieczeństwa, które obejmują stosowanie zapór sieciowych i szyfrowania.

Należy pamiętać, że możemy aktualizować lub zmieniać niniejszą politykę prywatności. Jeśli zmienimy naszą politykę prywatności, opublikujemy te zmiany w niniejszym oświadczeniu o ochronie prywatności oraz w innych miejscach, które uznamy za stosowne, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy i w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, ujawniamy to. Jeśli wprowadzimy jakiekolwiek istotne zmiany, powiadomimy Cię za pomocą powiadomienia na tej stronie przed wejściem zmiany w życie.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. czytaj więcej...